وب سایت فرهنگی مذهبی مهدی الامم

راهپیمایی ۲۲ بهمن در سراسر کشور در حال برگزاری است

 راهپیمایی ۲۲ بهمن در سراسر کشور در حال برگزاری است
زمان انتشار :
شنبه 22 بهمن 1400 | 16:25
 شماره خبر :
00116
مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ‌از ساعت ۹:۳۰ در سراسر کشور در حدود ۱۵۰۰ شهر و ۳۰۰۰ روستا‌ آغاز شد.

بسم الله الرحمن الرحیم

پرواز بادکنک ها و کاغذهای رنگی از برج آزادی و انجام جلوه های ویژه، سقوط چتربازان نیروهای مسلح و انجام عملیات نمایش هوایی، اجرای سرود توسط رزم‌نوازان دژبان «آجا»، اجرای مداحی حاج میثم مطیعی، قرائت قطعنامه سراسری یوم الله ۲۲ بهمن ۱۴۰۰، همچنین مراسم گلباران مردم توسط بالگردهای ارتش از برنامه های راهپیمایی امروز است.

۲۰۰خبرنگار و تصویربردار خارجی و بیش از شش هزار و ۳۰۰ عوامل رسانه داخلی در سراسر کشور راهپیمایی ۲۲ بهمن را پوشش خواهند داد.

براساس اعلام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، رهپیمایی ۲۲ بهمن امسال در ۱۵۰۰شهر و ۳ هزار روستا برگزار می‌شود و ۶۰ هزار مسجد و ۴۰ هزار پایگاه بسیج میزبان برگزاری جشن‌های ایام دهه فجر در ۴۴ طلوع انقلاب اسلامی خواهند بود.

این مراسم در شهر‌های با وضعیت قرمز کرونایی به صورت خودرویی و موتوری و در دیگر شهر‌ها با تدبیر مسئولین استانی و حفظ تمام دستورالعمل‌های بهداشتی، به صورت محدود برگزار می‌شود.

اُمیکرون به کار گرفتن ابتکارات جدید و استفاده از فضای اینترنت را ضروری ساخته و امسال سایت Bahman1400.ir  به همین خاطر طراحی شده است؛ سایتی که آمار حاضران در راهپمایی مجازی را به تفکیک هر استان نشان می‌دهد که به‌صورت صعودی در حال افزایش است و امکان انتخاب شعار در این سایت نیز از ابتکارات قابل توجه این سامانه است.

«الله اکبر» به‌عنوان مهم‌ترین شعار طنین انداز در ۲۲ بهمن ۱۳۵۷، «استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی» به‌عنوان مهم‌ترین هدف قیام مردم ایران و اعلام آمادگی برای اطاعت از فرمان رهبر آزاده در کنار شعار‌هایی برای اعلان برائت از آمریکا و رژیم صهیونیستی به عنوان دشمنان دیرینه ملت ایران، از مهم‌ترین شعار‌های ثبت شده در این پایگاه است.

 

جستجو
عضویت
اوقات شرعی

اوقات شرعی به افق کرمان

اذان صبح 04:11:20
طلوع خورشید 05:42:48
اذان ظهر 12:36:08
غروب خورشید 19:29:43
اذان مغرب 19:47:20
نظر سنجی
نظر شما در مورد وب سایت مهدی الامم چیست ؟