وب سایت فرهنگی مذهبی مهدی الامم

لبیک مردم به دعوت «ننه عصمت» جشنواره عماری‌ها

لبیک مردم به دعوت «ننه عصمت» جشنواره عماری‌ها
زمان انتشار :
دوشنبه 21 دی 1394 | 23:39
در حاشیه یک جشنواره مردمی رخ داد...

بسم الله الرحمن الرحیم

دعوت «ننه عصمت»، مادر بزرگ ۷۵ساله که مردم را به پویش مردمی پشتیبانی از رزمندگان جبهه مقاومت دعوت کرده بود، با استقبال قابل توجهی مواجه شده است.

توده لباس‌های گرمی که مردم به رزمندگان جبهه مقاومت اهدا کرده‌اند، هر شب در لابی سینما فلسطین بلندتر و بلندتر می‌شود. بار دیگر بچه‌های جشنواره عمار موج فرهنگی آرمان و آرمانگرایی را در روزگاری که ژست‌های دیپلماتیک به جای انقلابی‌گری و تعهد به جامعه حقنه می‌شوند، را زنده کردند. اتفاقی که باورهای استوارترین و قدرتمندترین انقلاب قرن‌های اخیر را سکه رایج کرده است.

«ننه عصمت» از همان انقلابی های نسل اولی است که روزی دست‌های مهربانش برای یاری رزمندگان اسلام حماسه می‌بافت و امروز ندای ساده اما خالصانه او موجی جدید میان نسل سوم و چهارم ایجاد کرده است. پویش مردمی پشتیبانی از رزمندگان جبهه مقاومت عمار از اوایل دی ماه امسال آغاز شده است که دوره اول آن 17دی ماه، در روز اختتامیه جشنواره عمار با جمع آوری دستکش و شال و کلاه های بافته شده اهدایی مردمی پایان می یابد. «ننه عصمت» اکنون مبدع یک چالش انسانی-اخلاقی بزرگ در زمستان سرد امسال شده است.

او پیش‌تر از این هدف خود از پویش را درگیر کردن عموم مردم با اتفاقات رخ داده در جبهه های مقاومت سوریه و عراق عنوان کرده بود؛ مدتی است برخی از جوانان ایران نیز به صورت داوطلبانه در کشورهای مسلمان منطقه حضور یافته‌اند و درحال دفاع و مبارزه از ارض مسلمین در برابر سفاک‌ترین نمونه‌های بشریت هستند. در چند ماه جاری بر تعداد شهدای جبهه مقاومت افزوده شده و مردم شهرهای مختلف ایران میزبان این شهدا هستند. در این پویش مردمی برای فرزندان شهدای مدافع حرم نیز عروسک‌های دست‌دوز جمع‌آوری می‌شود


جستجو
عضویت
اوقات شرعی

اوقات شرعی به افق کرمان

اذان صبح 05:07:51
طلوع خورشید 06:26:43
اذان ظهر 12:32:12
غروب خورشید 18:37:15
اذان مغرب 18:53:04
نظر سنجی
نظر شما در مورد وب سایت مهدی الامم چیست ؟