وب سایت فرهنگی مذهبی مهدی الامم

دیدار مردم قم با رهبر معظم انقلاب

دیدار مردم قم با رهبر معظم انقلاب
زمان انتشار :
چهارشنبه 19 دی 1397 | 23:48
سالروز قیام مردم قم در 19 دی 57

بسم الله الرحمن الرحیم

رهبر معظم انقلاب در دیدار با مردم قم؛

بعضی سران آمریکا احمق‌های درجه یکی هستند

رهبر معظم انقلاب: بعضی سران آمریکا وانمود می‌کنند دیوانه اند که البته من این را قبول ندارم، اما احمق‌های درجه یکی هستند

دیدار مردم قم با رهبر معظم انقلاببه گزارش خبرگزاری صداوسیما به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله خامنه ای؛ هزاران نفر از مردم قم صبح امروز با حضور در حسینیه امام خمینی (رحمه الله) با رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.

مشکلات طبقه ضعیف باید اساسی‌ترین کار دولت باشد

رهبر معظم انقلاب خاطرنشان کردند: مشکلاتی که برای طبقات ضعیف پیش می‌آید، اساسی‌ترین کار‌ها برای مسئولان دولتی است.

ایشان تاکید کردند: به دولتمردان عرض می‌کنم که اولاً قدر مسئولیت خود را بدانید؛ خدمت به این اهداف و این ملت و این کشور، نعمت بزرگ پروردگار است؛ و ثانیاً به لوازم این نعمت بزرگ عمل کنید و مواظبت کنید که گرایش به اشرافیگری و اسراف و رفتار‌های طاغوتی نداشته باشید

راه، راه اسلام است؛ ما مثل امیرالمؤمنین (ع) نمی‌توانیم عمل کنیم، ولی باید به آن سمت حرکت کنیم.

ایشان افزودند: مقابل یاوه‌گویی دولتمردان آمریکایی، شجاعت و عقلانیت داشته باشید. می‌بینید که چه بی‌ربط و مثل دلقک حرف می‌زنند؛ دولتمرد آمریکایی می‌گوید ایران حقوق بشر را از عربستان سعودی یاد بگیرد.

رهبر معظم انقلاب خاطرنشان کردند: این‌ها نه تهدیدشان، نه قولشان و نه امضایشان اعتبار ندارد و نباید اعتنا کرد. راه را با عقلانیت انتخاب کنید و با انگیزه و احساسات به پیش بروید.

ایشان افزودند: قدردان ظرفیت‌های درونی کشور باشید و به معیشت مردم هم توجه ویژه‌ای مصروف کنید.

رهبر معظم انقلاب خاطرنشان کردند: مشکلاتی که برای طبقات ضعیف پیش می‌آید، اساسی‌ترین کار‌ها برای مسئولان دولتی است.

قیام مردم قم صف بندی دو دستگاه محاسباتی و دو نظام معرفتی بود

رهبر معظم انقلاب خاطرنشان کردند: قیام مردم قم صف بندی دو دستگاه محاسباتی و دو نظام معرفتی بود که صف بندی دو الگوی تحلیلی را مقابل یکدیگر نشان داد.

ایشان افزودند: قیام مردم قم صف بندی دو دستگاه محاسباتی و دو نظام معرفتی بود که صف بندی دو الگوی تحلیلی را مقابل یکدیگر نشان داد: یک نظام معرفتی، لیبرال دموکراسیِ دروغینِ پایدرگلِ غربی است و یکی نظام معرفتی توحیدی اسلامی است. قیام مردم قم تقابل دو دستگاه پیشبینی و محاسباتی را نشان داد.

رهبر معظم انقلاب گفتند: آن محاسبات آمریکایی ها است که ایران را در اولین ماه های پیروزی انقلاب تحریم کردند و بنا کردند که تا ۵-۶ ماه دیگر انقلاب اسلامی از بین می رود

ایشان افزودند: آن نظام محاسباتی امام (ره) است که گفت صدای خُرد شدن استخوان مارکسیسم را دارم می شنوم و چندی بعد همه این را دیدند.

بعضی سران آمریکا احمق های درجه یکی هستند

رهبر معظم انقلاب تصریح کردند: بعضی سران آمریکا وانمود می کنند دیوانه اند که البته من این را قبول ندارم، اما احمق های درجه یکی هستند.

ایشان خاطرنشان کردند: در دهم دیماه ۵۶ رئیس جمهور آمریکا به تهران آمد و یک نطق قرّائی در تمجید دروغ آمیز از محمدرضا کرد. در این نطق گفت ایران جزیره ی ثبات است؛ یعنی خیال آمریکا از رژیم نوکر مآب آسوده است.

رهبر معظم انقلاب افزودند: اما ۱۰ روز نشد که مردم قم علیه آن رژیم وابسته قیام کردند و با جان خود به میدان آمدند. بعد هم مردم تبریز حرکتی طوفانی کردند و حرکت های بعدی باعث نابودی رژیم سرسپرده شد.

ایشان خاطرنشان کردند: این دستگاه محاسباتی آمریکاست؛ آمریکایی ها به این تحلیل محاسباتی و آینده نگری خود می بالند! اینجا هم یک عده غرب زده پُز قدرت آمریکا را می دهند.

رهبر معظم انقلاب گفتند: چندی پیش هم یکی از دولتمردان آمریکایی در جمع یک مُشت تروریست و اوباش گفت امیدوار است که جشن کریسمس ۲۰۱۹ را در تهران بگیرد. جشن ۲۰۱۹ چند روز پیش بود.

ایشان تاکید کردند: بعضی سران آمریکا وانمود می کنند دیوانه اند که البته من این را قبول ندارم، اما احمق های درجه یکی هستند.

۱۹دی فرصتی است برای تمجید از مردم قم

رهبر معظم انقلاب تاکید کردند: بزرگان و جوانان قم نگذارند دست های خائن، قم را از «مرکزیت انقلاب» و «کانون انقلاب بودن» کمرنگ کند.

حضرت آیت الله خامنه ای افزودند: ۱۹ دی فرصتی است برای تمجید از مردم قم. قم همانجایی است که سرچشمه ای شد برای آن شطّ جوشان حرکت و مقدمه ای شد برای انقلاب. قم شهر انقلاب و مرکز انقلاب و مادر انقلاب است.

رهبر معظم انقلاب گفتند: البته انگیزه هایی وجود دارد که فضای قم را تغییر دهند و فضا و روحیه ی انقلابی قم را کمرنگ کنند. از کید و مکر دشمن نباید غافل شد.

حضرت آیت الله خامنه ای افزودند: بزرگان و جوانان قم باید نگذارند دست های خائن، نقش کانونی قم را در انقلاب کمرنگ کنند.

رهبر معظم انقلاب گفتند: قم سرچشمه ی اصلی انقلاب و حوزهی قم پشتوانه ی معنوی برای آن حرکتی است که دنیا را تکان داد و البته ما هنوز در آغاز راهیم.

دیدار مردم قم با رهبر معظم انقلاب

همزمان با سالروز قیام تاریخی مردم قم علیه رژیم پهلوی در نوزدهم دیماه ۱۳۵۶، هزاران نفر از مردم این شهر، صبح امروز (چهارشنبه) با حضور در حسینیه ی امام خمینی (رحمه الله) با رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.

جستجو
عضویت
اوقات شرعی

اوقات شرعی به افق کرمان

اذان صبح 05:07:51
طلوع خورشید 06:26:43
اذان ظهر 12:32:12
غروب خورشید 18:37:15
اذان مغرب 18:53:04
نظر سنجی
نظر شما در مورد وب سایت مهدی الامم چیست ؟