وب سایت فرهنگی مذهبی مهدی الامم

بیانیه مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه

بیانیه مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه
زمان انتشار :
پنج شنبه 2 مرداد 1393 | 17:23
حوزه‌های علمیه با دعوت از ملت انقلابی ایران اسلامی برای شرکت در راهپیمائی پرشکوه روز قدس و ابراز تنفر و انزجار از جنایات صهیونیست ها، ملل مسلمان را به دوری از تفرقه و اجتناب از اختلافات مذهبی فراخواندند.

حوزه‌های علمیه با دعوت از ملت انقلابی ایران اسلامی برای شرکت در راهپیمائی پرشکوه روز قدس و ابراز تنفر و انزجار از جنایات صهیونیست ها، ملل مسلمان را به دوری از تفرقه و اجتناب از اختلافات مذهبی فراخواندند.

مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه، در بیانیه ای، روز قدس را عرصه نمایش حمایت از ملت مظلوم فلسطین خواند و تصریح کرد: ملت انقلابی ایران با شرکت گسترده در راهپیمایی این روز تنفر خود را از استکبار جهانی و صهیونیست ها اعلام کنند. متن بیانیه این نهاد حوزوی در ذیل آمده است:
بسم الله الرحمن الرحیم
 تدبیر و دوراندیشی حکیمانه معمار کبیر انقلاب اسلامی در پدید آوردن روز جهانی قدس و عرصه نمایش قدرت امت اسلامی در حمایت از ملت مظلوم فلسطین و اعلام برائت از جبهه استکبار جهانی و رژیم اشغالگر صهیونیستی؛
امروز تبدیل به کانون خروش و صحنه غریو برائت از غاصبان و احساس اقتدار ملت‌های حق‌طلب و آزادی خواه در مقابل قدرت‌های استکباری و استعمارگر در اقصی نقاط جهان پهناور شده است.

 این موهبت ارزشمند بیش از آن که مردم سرافراز ما را بر ارزش‌های والای انقلاب اسلامی متحد و ماندگار کند، مسلمانان جهان را به اتحاد و یک‌پارچگی و همدلی، این عنصر حیاتی و راهبردی نظام اسلامی فرا می‌خواند.
مدیریت حوزه‌های علمیه با دعوت از آحاد مردم وفادار به نظام مقتدر اسلامی جهت شرکت در این راهپیمائی پرشکوه، ملل مسلمان جهان را به دوری از تفرقه و اجتناب از اختلافات مذهبی فراخوانده و اعلام می‌دارد:
ابراز تنفر و انزجار از استکبار جهانی، نشان از ایمان به قدرت لایزال الهی و موجب بر افکندن نقاب تزویر و نفاق از چهره بازی خوردگان و خود فروختگان خواهد بود، چرا که امروزه اتحاد مسلمین کابوس ویرانگر و بحران لاینحل امنیتی جهان سلطه شده است، تا جایی‌که از سر استیصال و درماندگی حمایت آشکار خود را از گروه‌های سرکوب‌گر تکفیری و تروریست‌هایی که با ایجاد جنگ‌های کور مذهبی و فرقه‌ای به نفع دنیای استکبار و تأمین مصالح و منافع سیاسی آنان گام برمي‌دارند، دریغ نکرده و با تمام امکانات از آنها جانبداری می‌کند.
روحانیون و طلاب ارجمند نیز با شرکت در این آوردگاه بزرگ اسلامی با آرمان‌های رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) تجدید پیمان کرده و با سر دادن فریاد رسای «مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل» به ندای رهبر فرزانه خویش حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای (مدظله‌العالی) لبیک می‌گویند.
 
مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه

جستجو
عضویت
اوقات شرعی

اوقات شرعی به افق کرمان

اذان صبح 04:10:39
طلوع خورشید 05:29:14
اذان ظهر 11:30:27
غروب خورشید 17:31:15
اذان مغرب 17:47:03
نظر سنجی
نظر شما در مورد وب سایت مهدی الامم چیست ؟