وب سایت فرهنگی مذهبی مهدی الامم

آرشیو مقالات
در طول تاریخ زنان همواره به عنوان پرورش دهنده نسل بعد، وظیفه رسیدگی به امور خانه و خانواده را بر عهده داشته اند.توانایی ذاتی آنان در مراقبت و نگهداری از کودکان، رسیدگی به امور منزل و تربیت نسل بعد، آن ها را به عنوان بهترین کسانی که می توانند به رتق و فتق امور خانه بپردازند، معرفی می کند.

همه می دانیم عصبانیت چیست و همه ما آن را احساس کرده ایم.

گاهی اوقات گرفتاری و مشکلات آن چنان به انسان فشار می آورد که عقل اسان از کار می افتد و به هر کاری دست می زند مشکلات خود را بیشتر می کند، لذا دین مقدسّ اسلام از آنجا که از خلق و خوی بشر آگاه است برای هر درد و مشکلی راهکاری قرار داده است تا هیچگاه بندگان در درگاه الهی ناامید نباشند.

روشهای تقویت حافظه وجود آنکه گاهی اوقات بعضی چيزها را فراموش می کنيم، اما میتوان گفت روش ها یی وجود دارد که باکمک آنهامی توان حافظه خود را تقويت کنيم . باوجود يک حافظه قویتر، بهتر می توانيم فعاليت های روزانه خودرا انجام دهيم و از طرفی قادرخواهيم بود،مغز خودرا دربرابربيماری آلزايمر محافظت کنيم.

صبور بودن یعنی قادر باشید با آرامش و بدون هیچ عجله برای رسیدن به یک نتیجه خاص منتظر بمانید. دوست دارید راه‌هایی برای بالا بردن صبر و طاقت در خودتان یاد بگیرید؟ موفقیت را به سه کلمه خلاصه کرده‌اند: عشق، پشتکار و صبر. گرچه خیلی از آنهایی که به دنبال موفقیت هستند، عشق لازم برای اینکار را دارند، و بعضی از آنها حتی پشتکار و تداوم هم در راهشان دارند اما فقط تعداد بسیار کمی از آدم‌ها دارای صبر و حوصله کافی می باشند.

بسیاری از ما بدون اینکه به خواسته واقعی خود از زندگی واقف باشیم، عمر خود را می گذرانیم.

1394/01/07 21:51:27

کفویت در ازدواج

از دیگر نکات مهم در امر ازدواج، توجه به اصل همانندی وکفویت است که این امر در ازدواج فاطمه سلام الله علیها، از اهمیت ویژه ای برخوردار بود.

جستجو
عضویت
اوقات شرعی

اوقات شرعی به افق کرمان

اذان صبح 04:08:26
طلوع خورشید 05:42:48
اذان ظهر 12:41:49
غروب خورشید 19:40:48
اذان مغرب 19:58:47
نظر سنجی
نظر شما در مورد وب سایت مهدی الامم چیست ؟