وب سایت فرهنگی مذهبی مهدی الامم

آرشیو مقالات
قلیان یک لوله آبی است که برای کشیدن تنباکو از طریق آب سرد استفاده میشود. تنباکو در کاسه ای که در بالای آن قرار میگیرد و از طریق زغال هایی که روی کاسه تنباکو قرار داده میشود، داغ شده و دود از طریق آب که در پایین آن قرار دارد، فیلتر میشود. تنباکوی مورد استفاده برای قلیان، تنباکویی مرطوب و چسبناک است که در عسل و شیره خیسانده میشود و بطور معمول با طعم های مختلفی از قبیل سیب، هلو، نارگیل، انبه، نعناع و توت فرنگی به فروش می رسد.

مصرف سيگار مادر باردار ،باعث قرار گرفتن جنين وي در معرض دود سيگار مي شود و سموم دود سيگار و قليان از راه جفت به جنين منتقل و باعث كاهش وزن تولد جنين مي شود

سیگار کشیدن زنان که بی شک در فرهنگ ایرانی پدیده ای مذموم و ناپسند است

از جنبه های نگران کننده قلیان این است که سابقاً در کشورهایی مثل پاکستان و هند توسط افراد سالخوردهای که در روستاها زندگی میکردند استفاده میشد اما اخیراً بیشتر در مناطق شهری ایران به شکل همه گیر مورد استفاده قرار میگیرد. مهمتر اینکه رستوران های شهری زیادی آن را برای مشتریان خود سرو میکنند.

پس از موفقیت در اجرای این فاز آزمایشی ۴۰ میلیون بیمه شده تامین اجتماعی تحت پوشش این طرح قرار می گیرند...

همان طور که برای حضور در اجتماع و تعامل با دیگران رعایت یکسری نکات ضروری است فضای مجازی و شبکه های اجتماعی نیز خالی از این امر نیستند.

اما در این بین، در بخش دیگری از رسانه های غربی، توهین هایی به خداوند یکتا، ساحت مقدس انبیاء الهی، ائمه اطهار و کتب آسمانی درحال انجام است که چندان به چشم نیامده و از دیده ها پنهان مانده اند.

جستجو
عضویت
اوقات شرعی

اوقات شرعی به افق کرمان

اذان صبح 04:08:47
طلوع خورشید 05:43:06
اذان ظهر 12:42:02
غروب خورشید 19:40:54
اذان مغرب 19:58:52
نظر سنجی
نظر شما در مورد وب سایت مهدی الامم چیست ؟