وب سایت فرهنگی مذهبی مهدی الامم

آرشیو مقالات
در جهان امروز، جامعه مسلمانان به عنوان دومین جامعه بزرگ مذهبی است که بیش از 5/1 میلیارد عضو دارد که روز به روز در حال گسترش است و زنان نیز بیش از نیمی از این جامعه را تشکیل می دهند.

جزئیات پرونده آزار و اذیت دختر جوان سیرجانی

از نظر قرآن همان گونه که انسان باید نسبت به حریم حرمت‌های دیگران محفوظ به حیا و عفت باشد و متعرض نوامیس دیگران نشود، همچنین باید نسبت به نوامیس خویش نیز مراقبت داشته و به صیانت و دفاع از آن پرداخته و غیرت ورزد.

وقتى رسول خدا صلى الله عليه و آله از غزوه تبوك برگشتند.سعد انصارى به استقبال آن حضرت رفت و نبى اكرم صلى الله عليه و آله با او مصافحه كرد و چون دست در دست سعد گذاشت فرمود:اين زبرى چيست كه در ..

1395/12/14 19:42:43

قسم خوردن

وقتی به تاریخ صدر اسلام با دقت نگاه می‌کنیم، می‌بینیم که در صدر اسلام بخاطر وجود نبی‌ مکرم اسلام صلی الله علیه و آله و سلم مردم از اختلافات و دو دستگی‌ها دور بوده و اسلام را همان طور که خداوند متعال بر نبی‌ مکرم اسلام نازل کرده است از ایشان اخذ می‌کردند.

در علم کشاورزی می خوانیم که اگر اولین برداشت پیش از رسیدن کامل میوه ها باشد، و کشاورز میوه های نارس را از درخت بچیند، عمر درخت کم شده، و توانایی باروری آن نیز به شدت کاهش پیدا می کند...

این نامه خطاب به خانم ها و همه رقم دخترهایی که توی خیابان ها هستند . چون دامنه مطالعات و مقدار تحصیلات شما را نمی‏دانم از همه استدلالهای فنی، عملی دوری می‏کنم بی‏مقدمه حرفم را شروع می‏کنم...

جستجو
عضویت
اوقات شرعی

اوقات شرعی به افق کرمان

اذان صبح 04:36:57
طلوع خورشید 06:03:32
اذان ظهر 12:44:50
غروب خورشید 19:25:45
اذان مغرب 19:42:35
نظر سنجی
نظر شما در مورد وب سایت مهدی الامم چیست ؟